Rezervace

Pro rezervování události musíte být registrováni a přihlášeni.

Páteční rozpis

13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
16:00
Kontrola postav
PJ Matěj Skupina 1 a 6
16:00
17:00
max.kapacita-16
9 volných míst
Kontrola postav
PJ Summoner Skupina 2 a 7
16:00
17:00
max.kapacita-16
12 volných míst
Kontrola postav
PJ Deusn Skupina 3 a 8
16:00
17:00
max.kapacita-16
11 volných míst
Kontrola postav
PJ Čaroděj Skupina 4 a 9
16:00
17:00
max.kapacita-16
11 volných míst
Kontrola postav
PJ Honza Skupina 5 a 10
16:00
17:00
max.kapacita-16
11 volných míst
16:30
17:00
17:30
Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 1
PJ Matěj
17:30
19:30
max.kapacita-8
2 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 2
PJ Summoner
17:30
19:30
max.kapacita-8
4 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 3
PJ Deusn
17:30
19:30
max.kapacita-8
8 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4
PJ Čaroděj
17:30
19:30
max.kapacita-8
4 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 5
PJ Honza
17:30
19:30
max.kapacita-8
2 volných míst
Dračí Doupě 2
17:30
19:30
max.kapacita-8
8 volných míst
Artemis
17:30
21:30
max.počet:7
2 volných míst
18:00
18:30
19:00
19:30
Dračí Hlídka
19:30
22:30
max.kapacita-8
2 volných míst
G.U.R.P.S
19:30
22:30
max.kapacita-8
7 volných míst
20:00
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 6
PJ Matěj
20:00
22:00
max.kapacita-8
7 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 7
PJ Summoner
20:00
22:00
max.kapacita-8
8 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 8
PJ Deusn
20:00
22:00
max.kapacita-8
3 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 9
PJ Čaroděj
20:00
22:00
max.kapacita-8
8 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 10
PJ Honza
20:00
22:00
max.kapacita-8
8 volných míst
Dračí Doupě 2
20:00
22:00
max.kapacita-8
1 volné místo
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 5
22:30-0:30 PJ Matěj
22:30
23:59
max.kapacita-8
2 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 1
22:30-0:30 PJ Summoner
22:30
23:59
max.kapacita-8
2 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 2
22:30-0:30 PJ Deusn
22:30
23:59
max.kapacota-8
4 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 3
22:30-0:30 PJ Čaroděj
22:30
23:59
max.kapacita-8
8 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4
22:30-0:30 PJ Honza
22:30
23:59
max.kapacita-8
7 volných míst
Dračí Doupě 2
22:30-0:30
22:30
23:59
max.kapacita-8
5 volných míst
23:00
23:30

13

  • Kontrola postav 9 volných míst
    16:00 - 17:00
  • Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 1 2 volných míst
    17:30 - 19:30
  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 6 7 volných míst
    20:00 - 22:00
  • Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 5 2 volných míst
    22:30 - 23:59

2

  • Kontrola postav 12 volných míst
    16:00 - 17:00
  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 2 4 volných míst
    17:30 - 19:30
  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 7 8 volných míst
    20:00 - 22:00
  • Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 1 2 volných míst
    22:30 - 23:59

Klubko

  • Kontrola postav 11 volných míst
    16:00 - 17:00
  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 3 8 volných míst
    17:30 - 19:30
  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 8 3 volných míst
    20:00 - 22:00
  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 2 4 volných míst
    22:30 - 23:59

Multifunkční učebna

  • Kontrola postav 11 volných míst
    16:00 - 17:00
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4 4 volných míst
    17:30 - 19:30
  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 9 8 volných míst
    20:00 - 22:00
  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 3 8 volných míst
    22:30 - 23:59

Keramika

  • Kontrola postav 11 volných míst
    16:00 - 17:00
  • Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 5 2 volných míst
    17:30 - 19:30
  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 10 8 volných míst
    20:00 - 22:00
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4 7 volných míst
    22:30 - 23:59

Výtvarka

  • Dračí Hlídka 2 volných míst
    19:30 - 22:30

Bavidlo

  • G.U.R.P.S 7 volných míst
    19:30 - 22:30

Dílna

  • Dračí Doupě 2 8 volných míst
    17:30 - 19:30
  • Dračí Doupě 2 1 volné místo
    20:00 - 22:00
  • Dračí Doupě 2 5 volných míst
    22:30 - 23:59

Enviromentální učebna

  • Artemis 2 volných míst
    17:30 - 21:30
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
17:30
Artemis
17:30
21:30
max.počet:7
2 volných míst
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00

Enviromentální učebna

  • Artemis 2 volných míst
    17:30 - 21:30
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
17:30
Dračí Doupě 2
17:30
19:30
max.kapacita-8
8 volných míst
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
Dračí Doupě 2
20:00
22:00
max.kapacita-8
1 volné místo
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Dračí Doupě 2
22:30-0:30
22:30
23:59
max.kapacita-8
5 volných míst
23:00
23:30

Dílna

  • Dračí Doupě 2 8 volných míst
    17:30 - 19:30
  • Dračí Doupě 2 1 volné místo
    20:00 - 22:00
  • Dračí Doupě 2 5 volných míst
    22:30 - 23:59
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
19:30
Dračí Hlídka
19:30
22:30
max.kapacita-8
2 volných míst
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00

Výtvarka

  • Dračí Hlídka 2 volných míst
    19:30 - 22:30
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
19:30
G.U.R.P.S
19:30
22:30
max.kapacita-8
7 volných míst
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00

Bavidlo

  • G.U.R.P.S 7 volných míst
    19:30 - 22:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
16:00
Kontrola postav
PJ Matěj Skupina 1 a 6
16:00
17:00
max.kapacita-16
9 volných míst
Kontrola postav
PJ Summoner Skupina 2 a 7
16:00
17:00
max.kapacita-16
12 volných míst
Kontrola postav
PJ Deusn Skupina 3 a 8
16:00
17:00
max.kapacita-16
11 volných míst
Kontrola postav
PJ Čaroděj Skupina 4 a 9
16:00
17:00
max.kapacita-16
11 volných míst
Kontrola postav
PJ Honza Skupina 5 a 10
16:00
17:00
max.kapacita-16
11 volných míst
16:30

13

  • Kontrola postav 9 volných míst
    16:00 - 17:00

2

  • Kontrola postav 12 volných míst
    16:00 - 17:00

Klubko

  • Kontrola postav 11 volných míst
    16:00 - 17:00

Multifunkční učebna

  • Kontrola postav 11 volných míst
    16:00 - 17:00

Keramika

  • Kontrola postav 11 volných míst
    16:00 - 17:00
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
17:30
Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 1
PJ Matěj
17:30
19:30
max.kapacita-8
2 volných míst
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 1
22:30-0:30 PJ Summoner
22:30
23:59
max.kapacita-8
2 volných míst
23:00
23:30

13

  • Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 1 2 volných míst
    17:30 - 19:30

2

  • Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 1 2 volných míst
    22:30 - 23:59
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
17:30
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4
PJ Čaroděj
17:30
19:30
max.kapacita-8
4 volných míst
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4
22:30-0:30 PJ Honza
22:30
23:59
max.kapacita-8
7 volných míst
23:00
23:30

Multifunkční učebna

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4 4 volných míst
    17:30 - 19:30

Keramika

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4 7 volných míst
    22:30 - 23:59
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
17:30
Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 5
PJ Honza
17:30
19:30
max.kapacita-8
2 volných míst
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 5
22:30-0:30 PJ Matěj
22:30
23:59
max.kapacita-8
2 volných míst
23:00
23:30

13

  • Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 5 2 volných míst
    22:30 - 23:59

Keramika

  • Turnaj v DrD 1.6 - Skupina 5 2 volných míst
    17:30 - 19:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
20:00
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 10
PJ Honza
20:00
22:00
max.kapacita-8
8 volných míst
20:30
21:00
21:30

Keramika

  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 10 8 volných míst
    20:00 - 22:00
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
17:30
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 2
PJ Summoner
17:30
19:30
max.kapacita-8
4 volných míst
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 2
22:30-0:30 PJ Deusn
22:30
23:59
max.kapacota-8
4 volných míst
23:00
23:30

2

  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 2 4 volných míst
    17:30 - 19:30

Klubko

  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 2 4 volných míst
    22:30 - 23:59
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
17:30
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 3
PJ Deusn
17:30
19:30
max.kapacita-8
8 volných míst
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 3
22:30-0:30 PJ Čaroděj
22:30
23:59
max.kapacita-8
8 volných míst
23:00
23:30

Klubko

  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 3 8 volných míst
    17:30 - 19:30

Multifunkční učebna

  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 3 8 volných míst
    22:30 - 23:59
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
20:00
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 6
PJ Matěj
20:00
22:00
max.kapacita-8
7 volných míst
20:30
21:00
21:30

13

  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 6 7 volných míst
    20:00 - 22:00
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
20:00
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 7
PJ Summoner
20:00
22:00
max.kapacita-8
8 volných míst
20:30
21:00
21:30

2

  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 7 8 volných míst
    20:00 - 22:00
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
20:00
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 8
PJ Deusn
20:00
22:00
max.kapacita-8
3 volných míst
20:30
21:00
21:30

Klubko

  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 8 3 volných míst
    20:00 - 22:00
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
20:00
Turnaj v DrD 1.6 – skupina 9
PJ Čaroděj
20:00
22:00
max.kapacita-8
8 volných míst
20:30
21:00
21:30

Multifunkční učebna

  • Turnaj v DrD 1.6 – skupina 9 8 volných míst
    20:00 - 22:00
No events available!
No events available!

Sobotní rozpis

13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 10
PJ Matěj
08:30
10:30
max.kapacita-8
8 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 6
PJ Summoner
08:30
10:30
max.kapacita - 8
7 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 7
PJ Deusn
08:30
10:30
max.kapacita-8
8 volných míst
Turnaj v DrD 1.6-skupina 8
PJ Čaroděj
08:30
10:30
max.kapacita-8
3 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 9
PJ Honza
08:30
10:30
max.kapacita-8
8 volných míst
Dračí Hlídka
08:00
11:00
max.kapacita-8
3 volných míst
G.U.R.P.S.
08:00
11:00
max.kapacita-8
8 volných míst
Dračí Doupě 2
08:30
10:30
max.kapacita-8
8 volných míst
Komorní larp: Uvěznění-výtah
08:30
10:30
max.kapacita-4
4 volných míst
Snídaně
08:00
10:00
96 volných míst
09:00
10:00
11:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4
PJ Matěj
11:00
13:00
max.kapacita-8
3 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 5
PJ Summoner
11:00
13:00
max.kapacita-8
3 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 1
PJ Deusn
11:00
13:00
max.kapacita-8
2 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 2
PJ Čaroděj
11:00
13:00
max.kapacita-8
4 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 3
PJ Honza
11:00
13:00
max.kapacita-8
8 volných míst
Dračí Hlídka
11:30
14:30
max.kapacita-8
2 volných míst
G.U.R.P.S.
11:30
14:30
max.kapacita-8
8 volných míst
Dračí Doupě 2
11:00
13:00
max.kapacita-8
7 volných míst
Komorní larp: Uvěznění-výtah
11:00
13:00
max.kapacita-4
1 volné místo
12:00
13:00
Artemis
13:00
17:00
max.kapacita-7
3 volných míst
14:00
Komorní larp: Boty pro slávu Rusi
14:00
16:30
max.kapacita-9
7 volných míst
Komorní larp: Uvěznění-výtah
14:00
16:00
max.kapacita-4
4 volných míst
15:00
Asterion
15:00
19:00
max.kapacita-8
8 volných míst
16:00
17:00
Artemis
17:00
21:00
max.kapacita-7
18:00
Komorní larp: Boty pro slávu Rusi
18:30
21:00
max.kapacita-9
9 volných míst
Komorní larp: Uvěznění-výtah
18:30
20:30
max.kapacita-4
4 volných míst
19:00
20:00
21:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 9
PJ Matěj
21:30
23:30
max.kapacita-8
8 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 10
PJ Summoner
21:30
23:30
max.kapacita-8
8 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 6
PJ Deusn
21:30
23:30
max.kapacita-8
7 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 7
PJ Čaroděj
21:30
23:30
max.kapacita-8
8 volných míst
Turnaj v DrD 1.6-skupina 8
PJ Honza
21:30
23:30
max.kapacita-8
4 volných míst
Asterion
21:30-1:30
21:30
23:59
max.kapacita-8
4 volných míst
Artemis
21:30-1:30
21:30
23:59
max.kapacita-7
4 volných míst
22:00
23:00
Komorní larp: Boty pro slávu Rusi
23:00-1:30
23:00
23:59
max.kapacita-9
6 volných míst
Komorní larp: Uvěznění-výtah
23:00-1:00
23:00
23:59
max.kapacita-4
3 volných míst

13

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 10 8 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4 3 volných míst
    11:00 - 13:00
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 9 8 volných míst
    21:30 - 23:30

2

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 6 7 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 5 3 volných míst
    11:00 - 13:00
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 10 8 volných míst
    21:30 - 23:30

Klubko

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 7 8 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 1 2 volných míst
    11:00 - 13:00
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 6 7 volných míst
    21:30 - 23:30

Multifunkční učebna

  • Turnaj v DrD 1.6-skupina 8 3 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 2 4 volných míst
    11:00 - 13:00
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 7 8 volných míst
    21:30 - 23:30

Keramika

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 9 8 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 3 8 volných míst
    11:00 - 13:00
  • Turnaj v DrD 1.6-skupina 8 4 volných míst
    21:30 - 23:30

Výtvarka

  • Dračí Hlídka 3 volných míst
    08:00 - 11:00
  • Dračí Hlídka 2 volných míst
    11:30 - 14:30
  • Asterion 8 volných míst
    15:00 - 19:00
  • Asterion 4 volných míst
    21:30 - 23:59

Bavidlo

  • G.U.R.P.S. 8 volných míst
    08:00 - 11:00
  • G.U.R.P.S. 8 volných míst
    11:30 - 14:30

Dílna

  • Dračí Doupě 2 8 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Dračí Doupě 2 7 volných míst
    11:00 - 13:00

Enviromentální učebna

Ředitelna

  • Komorní larp: Boty pro slávu Rusi 7 volných míst
    14:00 - 16:30
  • Komorní larp: Boty pro slávu Rusi 9 volných míst
    18:30 - 21:00
  • Komorní larp: Boty pro slávu Rusi 6 volných míst
    23:00 - 23:59

110

  • Komorní larp: Uvěznění-výtah 4 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Komorní larp: Uvěznění-výtah 1 volné místo
    11:00 - 13:00
  • Komorní larp: Uvěznění-výtah 4 volných míst
    14:00 - 16:00
  • Komorní larp: Uvěznění-výtah 4 volných míst
    18:30 - 20:30
  • Komorní larp: Uvěznění-výtah 3 volných míst
    23:00 - 23:59

D-klub

  • Snídaně 96 volných míst
    08:00 - 10:00
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
13:00
Artemis
13:00
17:00
max.kapacita-7
3 volných míst
14:00
15:00
16:00
17:00
Artemis
17:00
21:00
max.kapacita-7
18:00
19:00
20:00
21:00
Artemis
21:30-1:30
21:30
23:59
max.kapacita-7
4 volných míst
22:00
23:00

Enviromentální učebna

No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
15:00
Asterion
15:00
19:00
max.kapacita-8
8 volných míst
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Asterion
21:30-1:30
21:30
23:59
max.kapacita-8
4 volných míst
22:00
23:00

Výtvarka

  • Asterion 8 volných míst
    15:00 - 19:00
  • Asterion 4 volných míst
    21:30 - 23:59
No events available!
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Dračí Doupě 2
08:30
10:30
max.kapacita-8
8 volných míst
09:00
10:00
11:00
Dračí Doupě 2
11:00
13:00
max.kapacita-8
7 volných míst
12:00

Dílna

  • Dračí Doupě 2 8 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Dračí Doupě 2 7 volných míst
    11:00 - 13:00
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Dračí Hlídka
08:00
11:00
max.kapacita-8
3 volných míst
09:00
10:00
11:00
Dračí Hlídka
11:30
14:30
max.kapacita-8
2 volných míst
12:00
13:00
14:00

Výtvarka

  • Dračí Hlídka 3 volných míst
    08:00 - 11:00
  • Dračí Hlídka 2 volných míst
    11:30 - 14:30
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
G.U.R.P.S.
08:00
11:00
max.kapacita-8
8 volných míst
09:00
10:00
11:00
G.U.R.P.S.
11:30
14:30
max.kapacita-8
8 volných míst
12:00
13:00
14:00

Bavidlo

  • G.U.R.P.S. 8 volných míst
    08:00 - 11:00
  • G.U.R.P.S. 8 volných míst
    11:30 - 14:30
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
14:00
Komorní larp: Boty pro slávu Rusi
14:00
16:30
max.kapacita-9
7 volných míst
15:00
16:00
17:00
18:00
Komorní larp: Boty pro slávu Rusi
18:30
21:00
max.kapacita-9
9 volných míst
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Komorní larp: Boty pro slávu Rusi
23:00-1:30
23:00
23:59
max.kapacita-9
6 volných míst

Ředitelna

  • Komorní larp: Boty pro slávu Rusi 7 volných míst
    14:00 - 16:30
  • Komorní larp: Boty pro slávu Rusi 9 volných míst
    18:30 - 21:00
  • Komorní larp: Boty pro slávu Rusi 6 volných míst
    23:00 - 23:59
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Komorní larp: Uvěznění-výtah
08:30
10:30
max.kapacita-4
4 volných míst
09:00
10:00
11:00
Komorní larp: Uvěznění-výtah
11:00
13:00
max.kapacita-4
1 volné místo
12:00
13:00
14:00
Komorní larp: Uvěznění-výtah
14:00
16:00
max.kapacita-4
4 volných míst
15:00
16:00
17:00
18:00
Komorní larp: Uvěznění-výtah
18:30
20:30
max.kapacita-4
4 volných míst
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Komorní larp: Uvěznění-výtah
23:00-1:00
23:00
23:59
max.kapacita-4
3 volných míst

110

  • Komorní larp: Uvěznění-výtah 4 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Komorní larp: Uvěznění-výtah 1 volné místo
    11:00 - 13:00
  • Komorní larp: Uvěznění-výtah 4 volných míst
    14:00 - 16:00
  • Komorní larp: Uvěznění-výtah 4 volných míst
    18:30 - 20:30
  • Komorní larp: Uvěznění-výtah 3 volných míst
    23:00 - 23:59
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Snídaně
08:00
10:00
96 volných míst
09:00

D-klub

  • Snídaně 96 volných míst
    08:00 - 10:00
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
11:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 1
PJ Deusn
11:00
13:00
max.kapacita-8
2 volných míst
12:00

Klubko

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 1 2 volných míst
    11:00 - 13:00
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 10
PJ Matěj
08:30
10:30
max.kapacita-8
8 volných míst
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 10
PJ Summoner
21:30
23:30
max.kapacita-8
8 volných míst
22:00
23:00

13

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 10 8 volných míst
    08:30 - 10:30

2

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 10 8 volných míst
    21:30 - 23:30
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
11:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 2
PJ Čaroděj
11:00
13:00
max.kapacita-8
4 volných míst
12:00

Multifunkční učebna

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 2 4 volných míst
    11:00 - 13:00
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
11:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 3
PJ Honza
11:00
13:00
max.kapacita-8
8 volných míst
12:00

Keramika

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 3 8 volných míst
    11:00 - 13:00
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
11:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4
PJ Matěj
11:00
13:00
max.kapacita-8
3 volných míst
12:00

13

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4 3 volných míst
    11:00 - 13:00
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
11:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 5
PJ Summoner
11:00
13:00
max.kapacita-8
3 volných míst
12:00

2

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 5 3 volných míst
    11:00 - 13:00
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 6
PJ Summoner
08:30
10:30
max.kapacita - 8
7 volných míst
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 6
PJ Deusn
21:30
23:30
max.kapacita-8
7 volných míst
22:00
23:00

2

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 6 7 volných míst
    08:30 - 10:30

Klubko

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 6 7 volných míst
    21:30 - 23:30
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 7
PJ Deusn
08:30
10:30
max.kapacita-8
8 volných míst
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 7
PJ Čaroděj
21:30
23:30
max.kapacita-8
8 volných míst
22:00
23:00

Klubko

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 7 8 volných míst
    08:30 - 10:30

Multifunkční učebna

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 7 8 volných míst
    21:30 - 23:30
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 9
PJ Honza
08:30
10:30
max.kapacita-8
8 volných míst
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 9
PJ Matěj
21:30
23:30
max.kapacita-8
8 volných míst
22:00
23:00

13

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 9 8 volných míst
    21:30 - 23:30

Keramika

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 9 8 volných míst
    08:30 - 10:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Turnaj v DrD 1.6-skupina 8
PJ Čaroděj
08:30
10:30
max.kapacita-8
3 volných míst
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Turnaj v DrD 1.6-skupina 8
PJ Honza
21:30
23:30
max.kapacita-8
4 volných míst
22:00
23:00

Multifunkční učebna

  • Turnaj v DrD 1.6-skupina 8 3 volných míst
    08:30 - 10:30

Keramika

  • Turnaj v DrD 1.6-skupina 8 4 volných míst
    21:30 - 23:30
No events available!
No events available!
No events available!

Nedělní rozpis

13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 3
PJ Matěj
08:30
10:30
max.kapacita-8
8 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4
PJ Summoner
08:30
10:30
max.kapacita-8
3 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 5
PJ Deusn
08:30
10:30
max.kapacita-8
3 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 1
PJ Čaroděj
08:30
10:30
max.kapacita 8
2 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 2
PJ Honza
08:30
10:30
max.kapacita-8
4 volných míst
Dračí Hlídka
08:00
11:00
max.kapacita-8
7 volných míst
G.U.R.P.S.
08:00
11:00
max.kapacita-8
8 volných míst
Dračí Doupě 2
08:30
10:30
max.kapacita-8
4 volných míst
Snídaně
08:00
10:00
97 volných míst
09:00
10:00
11:00
Dračí Doupě 2
11:00
13:00
max.kapacita-8
5 volných míst
Komorní larp: Uvěznění-výtah
11:00
13:00
max.kapacita-4
4 volných míst
12:00
13:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 8
PJ Matěj
13:30
15:30
max.kapacita-8
4 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 9
PJ Summoner
13:30
15:30
max.kapacita-8
8 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 10
PJ Deusn
13:30
15:30
max.kapacita-8
8 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 6
PJ Čaroděj
13:30
15:30
max. kapacita-8
7 volných míst
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 7
PJ Honza
13:30
15:30
max.kapacita-8
3 volných míst
Dračí Hlídka
13:00
16:00
max.kapacita-8
3 volných míst
G.U.R.P.S.
13:00
16:00
max.kapacita-8
4 volných míst
Dračí Doupě 2
13:30
15:30
max.kapacita-8
8 volných míst
Komorní larp: Uvěznění-výtah
13:30
15:30
max.kapacita-4
4 volných míst
14:00
15:00

13

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 3 8 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 8 4 volných míst
    13:30 - 15:30

2

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4 3 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 9 8 volných míst
    13:30 - 15:30

Klubko

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 5 3 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 10 8 volných míst
    13:30 - 15:30

Multifunkční učebna

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 1 2 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 6 7 volných míst
    13:30 - 15:30

Keramika

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 2 4 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 7 3 volných míst
    13:30 - 15:30

Výtvarka

  • Dračí Hlídka 7 volných míst
    08:00 - 11:00
  • Dračí Hlídka 3 volných míst
    13:00 - 16:00

Bavidlo

  • G.U.R.P.S. 8 volných míst
    08:00 - 11:00
  • G.U.R.P.S. 4 volných míst
    13:00 - 16:00

Dílna

  • Dračí Doupě 2 4 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Dračí Doupě 2 5 volných míst
    11:00 - 13:00
  • Dračí Doupě 2 8 volných míst
    13:30 - 15:30

110

  • Komorní larp: Uvěznění-výtah 4 volných míst
    11:00 - 13:00
  • Komorní larp: Uvěznění-výtah 4 volných míst
    13:30 - 15:30

D-klub

  • Snídaně 97 volných míst
    08:00 - 10:00
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Dračí Doupě 2
08:30
10:30
max.kapacita-8
4 volných míst
09:00
10:00
11:00
Dračí Doupě 2
11:00
13:00
max.kapacita-8
5 volných míst
12:00
13:00
Dračí Doupě 2
13:30
15:30
max.kapacita-8
8 volných míst
14:00
15:00

Dílna

  • Dračí Doupě 2 4 volných míst
    08:30 - 10:30
  • Dračí Doupě 2 5 volných míst
    11:00 - 13:00
  • Dračí Doupě 2 8 volných míst
    13:30 - 15:30
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Dračí Hlídka
08:00
11:00
max.kapacita-8
7 volných míst
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Dračí Hlídka
13:00
16:00
max.kapacita-8
3 volných míst
14:00
15:00

Výtvarka

  • Dračí Hlídka 7 volných míst
    08:00 - 11:00
  • Dračí Hlídka 3 volných míst
    13:00 - 16:00
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
G.U.R.P.S.
08:00
11:00
max.kapacita-8
8 volných míst
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
G.U.R.P.S.
13:00
16:00
max.kapacita-8
4 volných míst
14:00
15:00

Bavidlo

  • G.U.R.P.S. 8 volných míst
    08:00 - 11:00
  • G.U.R.P.S. 4 volných míst
    13:00 - 16:00
No events available!
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
11:00
Komorní larp: Uvěznění-výtah
11:00
13:00
max.kapacita-4
4 volných míst
12:00
13:00
Komorní larp: Uvěznění-výtah
13:30
15:30
max.kapacita-4
4 volných míst
14:00
15:00

110

  • Komorní larp: Uvěznění-výtah 4 volných míst
    11:00 - 13:00
  • Komorní larp: Uvěznění-výtah 4 volných míst
    13:30 - 15:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Snídaně
08:00
10:00
97 volných míst
09:00

D-klub

  • Snídaně 97 volných míst
    08:00 - 10:00
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 1
PJ Čaroděj
08:30
10:30
max.kapacita 8
2 volných míst
09:00
10:00

Multifunkční učebna

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 1 2 volných míst
    08:30 - 10:30
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
13:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 10
PJ Deusn
13:30
15:30
max.kapacita-8
8 volných míst
14:00
15:00

Klubko

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 10 8 volných míst
    13:30 - 15:30
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 2
PJ Honza
08:30
10:30
max.kapacita-8
4 volných míst
09:00
10:00

Keramika

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 2 4 volných míst
    08:30 - 10:30
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 3
PJ Matěj
08:30
10:30
max.kapacita-8
8 volných míst
09:00
10:00

13

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 3 8 volných míst
    08:30 - 10:30
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4
PJ Summoner
08:30
10:30
max.kapacita-8
3 volných míst
09:00
10:00

2

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 4 3 volných míst
    08:30 - 10:30
No events available!
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
08:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 5
PJ Deusn
08:30
10:30
max.kapacita-8
3 volných míst
09:00
10:00

Klubko

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 5 3 volných míst
    08:30 - 10:30
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
13:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 6
PJ Čaroděj
13:30
15:30
max. kapacita-8
7 volných míst
14:00
15:00

Multifunkční učebna

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 6 7 volných míst
    13:30 - 15:30
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
13:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 7
PJ Honza
13:30
15:30
max.kapacita-8
3 volných míst
14:00
15:00

Keramika

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 7 3 volných míst
    13:30 - 15:30
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
13:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 8
PJ Matěj
13:30
15:30
max.kapacita-8
4 volných míst
14:00
15:00

13

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 8 4 volných míst
    13:30 - 15:30
No events available!
13 2 Klubko Multifunkční učebna Keramika Výtvarka Bavidlo Dílna Enviromentální učebna Ředitelna 110 Tělocvična Zahrada D-klub
13:00
Turnaj v DrD 1.6 - skupina 9
PJ Summoner
13:30
15:30
max.kapacita-8
8 volných míst
14:00
15:00

2

  • Turnaj v DrD 1.6 - skupina 9 8 volných míst
    13:30 - 15:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!