Exit game: Memento mori

Povedla se nám domluvit spolupráce s organizací Z.A.D.E.K. z.s.
V době pořádání Ostraconu si můžete rezervovat termín na tuto skvělou únikovku. U organizátorů Ostraconu si pak vyzvednete poukázku a hurá na hru. Kolik ušetříte?

4 hráči zaplatí místo původních 1200 Kč jen 700 Kč
5 hráčů zaplatí místo původních 1350 Kč jen 875 Kč
6 hráčů zaplatí místo původních 1500 Kč jen 1050 Kč

Pozor! Poukazy budou platit pouze po dobu trvání Ostraconu (budou opatřeny logem).

Vašim úkolem je zachránit se z ponorky K – 19. V ponorce se plíživě šíří radioaktivita a vy musíte učinit několik rozhodnutí a splnit několik úkolů, abyste se dostali z této ocelové pasti, hluboko pod hladinou.
Hra je inspirována skutečnou událostí, která se odehrála 3. června 1961 na první jaderné Sovětské ponorce K-19, nechvalně posádkou nazývanou Hirošima. Na ponorce došlo k poruše jaderného reaktoru, což mělo za následek smrt posádky. Vaším úkolem je vyplout v co nejkratším časovém horizontu s ponorkou na hladinu a tak sebe a své kamarády zachránit. Dokážete to? Přijďte se o tom přesvědčit. Memento mori, pamatuj na smrt!

Adresa: ZŠ Chrjukinova 1801/12, Ostrava-Zábřeh, 700 30

web: http://exitgame-ostrava.cz/index.html

Rezervace: 603 479 485, 608 431 648

Reference:

Vladimír Maschke: Hra se nám velmi líbila. Jde poznat, že tvůrci jsou pro věc zapálení a dali si s tvorbou úkolů a prostředí práci. Doporučuji zkusit.

Katka Rzbářová: Skvělá hra a výborní pořadatelé :). Děkujeme ještě jednou !!

Martin Kolář: Tato exit game mě velmi zaujala, super provedení, super nápad a skvělé odreagování.

Juraj Kováč: Je působivé, co zvládli kluci prakticky bez předchozí zkušenosti. Hra je poutavá a výborně načasovaná, pojatá velmi stylově a s nápaditými úkoly. Mohu vřele doporučit.

Organizační tým Ostraconu: Doporučujeme všem na potkání. Hra je skvělá a moc jsme si ji užili. Doufáme, že účastníci Ostraconu budou úspěšnější a z ponorky uniknou!